Tokio Hotel Fan Fiction !!!
:X Tokio Hotel Fan Fiction :X
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Fan Fiction !!! | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL FAN FICTION !!!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Laura_libero
Femeie
24 ani
Timis
cauta Barbat
32 - 50 ani
Tokio Hotel Fan Fiction !!! / Arhiva / Doamne ajuta! Moderat de Buburuzaa:*, Kidu', Ryume
Autor
Mesaj Pagini: 1
Yσυ αяє вєαυтιfυℓ ♔
cuтé ♚

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 535
Am vorbit si operatia a mers dar cum doar aparatele o mai tin si cik ca nu e nici vie nici moarta si a zis doctoru cas putine sanse si totu depinde de ea....Sa speram ca va fi bine si sa ne rugam in continuare si sai tinem pumni.iam zis sai transmita tipu ca toti suntem cu ea si multe !.Sa speram ca va fi bine si ca va trai in continuare.Nu va promit nik dar vreau sa fiti in continuu alaturi de ea!

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ryume
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 345
Cum dumnezeu... numai aparatele?? si eu de ce am vazut-o online azi pe la ora 21:30?? Sau are si internet la intrare dintre cele doua lumi?? Eu nu mai pricep nimik... cert este ca am vazut-o anline astazi la 21:30               

_______________________________________
Am invatat......     

    * Sa nu mai plang atunci cand inima ma doare,
    * Sa nu mai plang cand sufletul e trist si moare,
    * Sa tac atunci cand lacrimile vorbesc,
    * Ca trebuie sa ignor si ca trebuie sa traiesc,




Īnger, dracusorul meu
Sti ca fac doar ce vreau eu
Īntotdeauna esti cu mine
Si ma-mpiedici sa fac bine
Īntre toti eu sunt mai mare
Sunt misto, sunt cel mai mare.
Tu īn tot locul ma īnsotesi
De politie ma feresti
Drace, copilasii tai,
Fie īngerasii mei,
De la vorbe pāna la fapte
Pāna-n ceasul cel de moarte.


pus acum 15 ani
   
Kidu'
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 581
Violeta nu este online..violeta e la spital!!!Sunt prietena ei

_______________________________________
Nu plange ca s-a terminat
                                                                Zambeste ca s-a intamplat  ! ! ! ! !

pus acum 15 ani
   
Ryume
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 345
Aaaaaa..... scuze... 

_______________________________________
Am invatat......     

    * Sa nu mai plang atunci cand inima ma doare,
    * Sa nu mai plang cand sufletul e trist si moare,
    * Sa tac atunci cand lacrimile vorbesc,
    * Ca trebuie sa ignor si ca trebuie sa traiesc,




Īnger, dracusorul meu
Sti ca fac doar ce vreau eu
Īntotdeauna esti cu mine
Si ma-mpiedici sa fac bine
Īntre toti eu sunt mai mare
Sunt misto, sunt cel mai mare.
Tu īn tot locul ma īnsotesi
De politie ma feresti
Drace, copilasii tai,
Fie īngerasii mei,
De la vorbe pāna la fapte
Pāna-n ceasul cel de moarte.


pus acum 15 ani
   
Kidu'
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 581
Nu face nimik va rugat vio sa aveti grija de voi si sa nu faceti nimik...de genu suicide

_______________________________________
Nu plange ca s-a terminat
                                                                Zambeste ca s-a intamplat  ! ! ! ! !

pus acum 15 ani
   
ξm☻t”☻∩Λl ∫ξξl”∩g
Moderator

Din: Naiba stie :)
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 543
Nu facem nimic daca a zis ea.

_______________________________________
 


I Need A Hero To Save Me Now
I Need A Hero , Save Me Now
I Need A Hero To Save My Life
A Hero Will Save Me Just In Time



pus acum 15 ani
   
Kidu'
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 581
Ok starea ei am comunicato la topicul urmator .....nu stiu ce sa zic...e destul de schimbatoare starea ei

_______________________________________
Nu plange ca s-a terminat
                                                                Zambeste ca s-a intamplat  ! ! ! ! !

pus acum 15 ani
   
Kidu'
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 581
M-AM FACUT BINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE                                                                                                                                                                

_______________________________________
Nu plange ca s-a terminat
                                                                Zambeste ca s-a intamplat  ! ! ! ! !

pus acum 15 ani
   
ξm☻t”☻∩Λl ∫ξξl”∩g
Moderator

Din: Naiba stie :)
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 543
Yay 

_______________________________________
 


I Need A Hero To Save Me Now
I Need A Hero , Save Me Now
I Need A Hero To Save My Life
A Hero Will Save Me Just In Time



pus acum 15 ani
   
Ryume
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 345
Soooooooper!!!                 

_______________________________________
Am invatat......     

    * Sa nu mai plang atunci cand inima ma doare,
    * Sa nu mai plang cand sufletul e trist si moare,
    * Sa tac atunci cand lacrimile vorbesc,
    * Ca trebuie sa ignor si ca trebuie sa traiesc,




Īnger, dracusorul meu
Sti ca fac doar ce vreau eu
Īntotdeauna esti cu mine
Si ma-mpiedici sa fac bine
Īntre toti eu sunt mai mare
Sunt misto, sunt cel mai mare.
Tu īn tot locul ma īnsotesi
De politie ma feresti
Drace, copilasii tai,
Fie īngerasii mei,
De la vorbe pāna la fapte
Pāna-n ceasul cel de moarte.


pus acum 15 ani
   
Kidu'
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 581
  v-am lipsit?

_______________________________________
Nu plange ca s-a terminat
                                                                Zambeste ca s-a intamplat  ! ! ! ! !

pus acum 15 ani
   
ξm☻t”☻∩Λl ∫ξξl”∩g
Moderator

Din: Naiba stie :)
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 543
Da    mult.

_______________________________________
 


I Need A Hero To Save Me Now
I Need A Hero , Save Me Now
I Need A Hero To Save My Life
A Hero Will Save Me Just In Time



pus acum 15 ani
   
Kidu'
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 581
Ma bucur sa stiu ca inca nu sunt singura:-<

_______________________________________
Nu plange ca s-a terminat
                                                                Zambeste ca s-a intamplat  ! ! ! ! !

pus acum 15 ani
   
ξm☻t”☻∩Λl ∫ξξl”∩g
Moderator

Din: Naiba stie :)
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 543
Nu esti ! Stai chill .
Ai venit acasa?


_______________________________________
 


I Need A Hero To Save Me Now
I Need A Hero , Save Me Now
I Need A Hero To Save My Life
A Hero Will Save Me Just In Time



pus acum 15 ani
   
Kidu'
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 581
Da am venit

_______________________________________
Nu plange ca s-a terminat
                                                                Zambeste ca s-a intamplat  ! ! ! ! !

pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la